O nas

Mam na imię Ewelina. Jestem mamą, żoną ale przede wszystkim jestem kobietą, która lubi pachnieć odpowiednio w każdej sytuacji. Dlatego właśnie postanowiłam stworzyć ten blog i dać upust swojej pasji.

Ciągle w świecie zapachów…

Na co dzień pracuje w marketingu jednak to nie wszystko na co mnie stać ; ) Zapachy, którymi od zawsze się otaczałam powodowały zainteresowanie moją osobą. Wiele koleżanek… a także też i kolegów 😀 kiedy już zauważyli, że po drodze mi z perfumami zwracali się i zwracają się do mnie ciągle z prośbą o pomoc w wyborze odpowiednich perfum na wybrane okazje.

Mi sprawia to radość a oni przynajmniej dobrze pachną ; )

W tym miejscu muszę przyznać się jeszcze do czegoś…

Otóż jest nas więce… 😀

W wolnych chwilach z pomocą przychodzą mi moje koleżanki Marta i Zuza, które solidarnie swoje życie związały z branża kosmetyczną więc o zapachach także wiedzą wiele. Taki z nas mały bo mały ale jednak dobrze pachnąc 😀 zespół Craft Ladies!

Nasz blog o perfumach damskich to kolejny sposób na to aby pomóc jeszcze większej liczbie osób ładnie pachnieć. Nie ma nic gorszego niż niewłaściwy zapach na niewłaściwą okazję.

Wtajemniczeni znają naszego mejla a póki co wszystkim chętnym odpowiadamy w komentarzach. Śmiało pytajcie na forum.

Tymczasem zapraszamy Was abyście sprawdziły nas atlas perfum damskich.

Perfumy damskie
Blog o perfumach damskich prowadzony z pasją i zaangażowaniem.

PS. Zdjęcia na moim blogu o perfumach dla kobiet pochodzą z unsplash.com, pixabay.com oraz api programów partnerskich skapiec.pl, nokaut.pl oraz ceneo.pl, z którymi współpracuję.

Polityka prywatności i cookies

Zapoznaj się z naszą polityką prywatności i cookies.