Perfumy damskie z feromonami

Perfumy damskie z feromonami to kompozycja uwodzicielskiego zapachu ze zniewalającą mocą feromonów. Same feromony nie są wyczuwalne, ale działają na podświadomość. Dodają pewności siebie, a co za tym idzie, stajesz się bardziej atrakcyjna. Sprawiają, że osobie skropionej takimi perfumami o wiele łatwiej przychodzi nawiązywanie nowych kontaktów, zdobywanie popularności czy też flirtowanie.

Damskie perfumy z feromonami to więc doskonały pomysł, jeśli na tym właśnie Ci zależy!

Czym są feromony w perfumach?

Feromony to związki zapachowe wytwarzane w sposób naturalny przez żywe organizmy. Należą one do elementów komunikacji niewerbalnej i są nośnikiem informacji. Wykorzystują je rośliny, zwierzęta, a także ludzie, choć poprzez codzienne mycie i stosowanie pachnących kosmetyków ich działanie jest przytłumione.

Perfumy z feromonami damskie
Jakie perfumy z feromonami damskie są najlepsze? Jakie wybrać i kupić? Spradź!

Feromony niosą za sobą informację o pewności siebie, sile lub strachu. Wykorzystywane w perfumiarstwie pozyskiwane są w sposób syntetyczny, jednak ich działanie ma taką samą moc, jak w przypadku naturalnych feromonów.

Jakie feromony mogą wchodzić w skład perfum damskich?

Feromony, które najczęściej wykorzystuje się w produkcji perfum, to:

  1. Androstenol,
  2. Androsteron,
  3. Estratetraenol,
  4. Androstadienon.

Każdy z wymienionych powyżej feromonów ma nieco inne działanie. Androstenol odpowiada za młodzieńczą witalność, androsteron prowokuje do uchwycenia kontaktu wzrokowego, estratetraenol to feromon kobiecości, a androstadienon to feromon pobudzający i poprawiający nastrój.

Jak działają perfumy damskie z feromonami?

O czym informują feromony? Pozwalają często stwierdzić sprawy oczywiste, na przykład fakt, że ktoś jest chory. Informują także o stanie emocjonalnym, samoocenie i nastawieniu do ludzi. Warto dodać w tym miejscu, że perfumy mogą zawierać feromony sprzyjające uwodzeniu, kontaktom w pracy oraz w związku.

Kiedy perfumy damskie z feromonami mogą się okazać niezastąpione?

Perfumy z feromonami damskie sprawdzają się doskonale w przypadku kobiet mających problem z przełamaniem pierwszych lodów. Sprawiają, że flirtowanie jest dla nich nie tylko łatwiejsze, ale także przyjemniejsze.

Mężczyźni, skuszeni bezwonnymi feromonami, przyjaźniej reagują na zachowanie i na słowa swojej rozmówczyni. Perfumy damskie z feromonami to idealna propozycja dla kobiet, którym doskwiera niepewność siebie i nieśmiałość w relacjach damsko-męskich.

Ich stosowanie nie tylko zwiększa zainteresowanie otoczenia, ale także dodaje pewności siebie osobie, która się nimi skropi. Perfumy z feromonami dla kobiet pomagają w nawiązaniu kontaktu i w jego utrzymaniu.

A to jeszcze nie wszystko!

Perfumy damskie z feromonami wykazują pozytywne działanie także w środowisku pracy, ponieważ pomagają nawiązać pozytywne relacje i odnaleźć swoje miejsce w grupie. Co więcej, stosowanie perfum damskich z feromonami to doskonały sposób na podtrzymanie więzi w istniejących związkach.

Feromony a perfumy z feromonami damskie

W sklepach można znaleźć zarówno flakoniki z samymi feromonami, jak i perfumy zawierające je w swoim składzie.

Co lepiej wybrać?

Same feromony, jak już mówiliśmy, nie mają zapachu i można je stosować bezpośrednio na skórę. Z kolei perfumy możemy nazwać „2 w 1”. Stężenie feromonów w perfumach jest takie samo, a do tego mamy piękny, uwodzicielski zapach, podkreślający działanie feromonów.

Nuty zapachowe w damskich perfumach z feromonami

Perfumy z feromonami damskie, podobnie jak wszystkie perfumy, zawierają trzy nuty zapachowe. Pierwszą z nich wyczujemy już po spryskaniu perfumami skóry. To nuta głowy. Jest ona wyczuwalna około 30 minut, by ustąpić po tym czasie nucie serca, nazywanej także nutą środkową.

Będzie ona cieszyć nasz zmysł powonienia co najmniej 2 godziny, by w końcu mogła wybrzmieć nuta końcowa, nazywana także bazową lub podstawową.

Jakie perfumy damskie z feromonami
Jakie perfumy damskie z feromonami? Mamy ranking, ceny i opinie.

Jakie perfumy damskie z feromonami wybrać i kupić?

Zobaczmy teraz, jakie kompozycje zapachowe można znaleźć w perfumach damskich z feromonami.

Oto kilka przykładów:

  1. Bergamotka i czarna porzeczka w nucie głowy, kwiat róży, piżmo, bodziszek i kwiat pomarańczy w nucie środkowej oraz drzewo sandałowe, drzewo cedrowe i paczula w nucie końcowej.
  2. Gruszka, różowy pieprz i kwiat pomarańczy w nucie głowy, kawa i jaśmin w nucie serca oraz wanilia, cedr i paczula w nucie bazowej.
  3. Gruszka, czarna porzeczka, klementynka i pomarańcza w nucie głowy, kwiat imbiru, nasiona hibiskusa i frezja w nucie środkowej i drzewo cedrowe z wanilią w nucie podstawowej.
  4. Liście czarnej porzeczki w nucie głowy, róża i frezja w nucie serca oraz nuty drzew, ambroxan, paczula i wanilia w nucie podstawowej.

Zobacz też nasz ranking i sprawdź jakie są według nas najładniejsze perfumy damskie na rynku.

Jak aplikować perfumy damskie z feromonami?

Perfumy damskie z feromonami najlepiej aplikować bezpośrednio na skórę, ponieważ substancje w nich zawarte wchodzą z nią w reakcję, a pod wpływem temperatury ciała ulatniają się w odpowiednim czasie. Zarówno „zwykłych” perfum, jak i perfum z feromonami nie należy używać w zbyt dużej ilości. Stosujmy ich na tyle, by były wyczuwalne dla nas i dla osób, które będą stały blisko nas.

Co jeszcze warto wiedzieć na temat aplikowania perfum damskich z feromonami?

  1. Spryskujemy nimi skórę wolną od wszelkich innych zapachów, na czystą skórę.
  2. Aplikujemy perfumy w miejscach, gdzie jest ona najcieplejsza: na szyi, w zgięciach łokci, w zgięciach kolan, na nadgarstkach i za uszami.
Perfumy damskie z feromonami
Perfumy damskie z feromonami / Jakie najlepsze? Opinie i cena w rankingu poniżej.

Ile kosztują perfumy z feromonami dla kobiet?

Cena perfum damskich z feromonami

Próbki damskich perfum z feromonami o 1 ml pojemności można kupić już za kilkanaście złotych. Cena flakonu z takimi perfumami mieści się w granicach od kilkudziesięciu do 300 złotych.

Gdzie kupić damskie perfumy z feromonami?

Gdzie kupić perfumy damskie z feromonami? Lista producentów

Producenci oferujący perfumy z feromonami damskie to między innymi Lovely Lovers, Medica-Group czy Sexual Health Series.

LoveStim Fero Mist Damskie perfumy z feromonami 100ml
Perfumy damskie z feromonami
Aktualna cena i promocje:

Ranking perfum damskich z feromonami

Wciąż szukasz uwodzicielskich damskich perfum z feromonami? Doskonale! Zajrzyj do naszego rankingu! Znajdziesz w nim zestawienie pięknie pachnących perfum z feromonami wraz z porównaniem cen u różnych sprzedawców internetowych.

Opinie o perfumach damskich z feromonami

Stosowałaś już kiedyś lub stosujesz perfumy damskie z feromonami? Chcesz się podzielić swoimi spostrzeżeniami? A może pragniesz udzielić kilku wskazówek tym kobietom, które dopiero szukają odpowiednich dla siebie perfum? W sekcji komentarzy można zamieszczać swoje opinie i porady, do czego gorąco zachęcamy!

Dajcie znać jakie damskie perfumy z feromonami Wy wybieracie najczęściej. Na opinie czekamy w komentarzach poniżej : )

Dodaj opinie